Hitkattlut Feminine
The middle radical of this word disappears or turns into a vowel in inflected forms.
Singular
Plural
Absolute State
הִסְתַּיְּגוּת
histaygut
doubt
הִסְתַּיְּגֻיּוֹת
histayguyot
doubts
Conjugate State
הִסְתַּיְּגוּת־
histaygut-
doubt of ...
הִסְתַּיְּגֻיּוֹת־
histayguyot-
doubts of ...
Singular
Plural
Word Form
Person
Masculine
Feminine
Masculine
Feminine
Singular
הִסְתַּיְּגוּתִי ~ הסתייגותי
histayguti
my doubt
הִסְתַּיְּגוּתֵנוּ ~ הסתייגותנו
histaygutenu
our doubt
הִסְתַּיְּגוּתְךָ ~ הסתייגותך
histaygutcha
your m. sg. doubt
הִסְתַּיְּגוּתֵךְ ~ הסתייגותך
histaygutech
your f. sg. doubt
הִסְתַּיְּגוּתְכֶם ~ הסתייגותכם
histaygutchem
your m. pl. doubt
הִסְתַּיְּגוּתְכֶן ~ הסתייגותכן
histaygutchen
your f. pl. doubt
הִסְתַּיְּגוּתוֹ ~ הסתייגותו
histayguto
his / its doubt
הִסְתַּיְּגוּתָהּ ~ הסתייגותה
histayguta(h)
her / its doubt
הִסְתַּיְּגוּתָם ~ הסתייגותם
histaygutam
their m. doubt
הִסְתַּיְּגוּתָן ~ הסתייגותן
histaygutan
their f. doubt
Plural
הִסְתַּיְּגֻיּוֹתַי ~ הסתייגויותיי
histayguyotay
my doubts
הִסְתַּיְּגֻיּוֹתֵינוּ ~ הסתייגויותינו
histayguyoteinu
our doubts
הִסְתַּיְּגֻיּוֹתֶיךָ ~ הסתייגויותיך
histayguyotecha
your m. sg. doubts
הִסְתַּיְּגֻיּוֹתַיִךְ ~ הסתייגויותייך
histayguyotayich
your f. sg. doubts
הִסְתַּיְּגֻיּוֹתֵיכֶם ~ הסתייגויותיכם
histayguyoteichem
your m. pl. doubts
הִסְתַּיְּגֻיּוֹתֵיכֶן ~ הסתייגויותיכן
histayguyoteichen
your f. pl. doubts
הִסְתַּיְּגֻיּוֹתָיו ~ הסתייגויותיו
histayguyotav
his / its doubts
הִסְתַּיְּגֻיּוֹתֶיהָ ~ הסתייגויותיה
histayguyoteha
her / its doubts
הִסְתַּיְּגֻיּוֹתֵיהֶם ~ הסתייגויותיהם
histayguyoteihem
their m. doubts
הִסְתַּיְּגֻיּוֹתֵיהֶן ~ הסתייגויותיהן
histayguyoteihen
their f. doubts
Absolute State
Singular
הִסְתַּיְּגוּת
histaygut
doubt
Plural
הִסְתַּיְּגֻיּוֹת
histayguyot
doubts
Conjugate State
Singular
הִסְתַּיְּגוּת־
histaygut-
doubt of ...
Plural
הִסְתַּיְּגֻיּוֹת־
histayguyot-
doubts of ...
Singular
1st Person
Singular
הִסְתַּיְּגוּתִי ~ הסתייגותי
histayguti
my doubt
Plural
הִסְתַּיְּגוּתֵנוּ ~ הסתייגותנו
histaygutenu
our doubt
Singular
2nd Person
Singular
Masculine
הִסְתַּיְּגוּתְךָ ~ הסתייגותך
histaygutcha
your m. sg. doubt
Feminine
הִסְתַּיְּגוּתֵךְ ~ הסתייגותך
histaygutech
your f. sg. doubt
Plural
Masculine
הִסְתַּיְּגוּתְכֶם ~ הסתייגותכם
histaygutchem
your m. pl. doubt
Feminine
הִסְתַּיְּגוּתְכֶן ~ הסתייגותכן
histaygutchen
your f. pl. doubt
Singular
3rd Person
Singular
Masculine
הִסְתַּיְּגוּתוֹ ~ הסתייגותו
histayguto
his / its doubt
Feminine
הִסְתַּיְּגוּתָהּ ~ הסתייגותה
histayguta(h)
her / its doubt
Plural
Masculine
הִסְתַּיְּגוּתָם ~ הסתייגותם
histaygutam
their m. doubt
Feminine
הִסְתַּיְּגוּתָן ~ הסתייגותן
histaygutan
their f. doubt
Plural
1st Person
Singular
הִסְתַּיְּגֻיּוֹתַי ~ הסתייגויותיי
histayguyotay
my doubts
Plural
הִסְתַּיְּגֻיּוֹתֵינוּ ~ הסתייגויותינו
histayguyoteinu
our doubts
Plural
2nd Person
Singular
Masculine
הִסְתַּיְּגֻיּוֹתֶיךָ ~ הסתייגויותיך
histayguyotecha
your m. sg. doubts
Feminine
הִסְתַּיְּגֻיּוֹתַיִךְ ~ הסתייגויותייך
histayguyotayich
your f. sg. doubts
Plural
Masculine
הִסְתַּיְּגֻיּוֹתֵיכֶם ~ הסתייגויותיכם
histayguyoteichem
your m. pl. doubts
Feminine
הִסְתַּיְּגֻיּוֹתֵיכֶן ~ הסתייגויותיכן
histayguyoteichen
your f. pl. doubts
Plural
3rd Person
Singular
Masculine
הִסְתַּיְּגֻיּוֹתָיו ~ הסתייגויותיו
histayguyotav
his / its doubts
Feminine
הִסְתַּיְּגֻיּוֹתֶיהָ ~ הסתייגויותיה
histayguyoteha
her / its doubts
Plural
Masculine
הִסְתַּיְּגֻיּוֹתֵיהֶם ~ הסתייגויותיהם
histayguyoteihem
their m. doubts
Feminine
הִסְתַּיְּגֻיּוֹתֵיהֶן ~ הסתייגויותיהן
histayguyoteihen
their f. doubts